УВАГА!!!

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершенняреєстрації та отримання порядкового номера в черзі необхідно протягом 5 робочих днів з дня заповнення електронної форми звернутись у центр надання адміністративних послуг Тернопільської міської радиза адресою: м. Тернопіль, вулиця Острозького, 6.
Перевірка стану черги в ДНЗ

УВАГА!

1. Заявник самостійно:

– обирає заклад дошкільної освіти, враховуючи територію обслуговування відповідного закладу або місце свого фактичного проживання, або місце роботи.
– стежить самостійно за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі.

2. У разі встановлення реєстратором статусу "Є можливість зарахування в ЗДО" (діти у реєстрі виділяються червоним кольором), заявник зобов'язується протягом 30 календарних днів з дати повідомлення (повідомлення здійснюється керівником або уповноваженою особою закладу у телефонному режимі) даних осіб (заявників) про можливість зарахування дитини подати керівнику ЗДО наступні документи для зарахування дитини:
– заява батьків або особи, яка їх замінює;
– довідка з засвідченням факту, що дитина здорова, від лікаря педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров'я;
– свідоцтво про народження;
– довідка з місця проживання про склад сім'ї (видаються обслуговуючими організаціями) або довідка про реєстрацію місця проживання дитини (видається відділ реєстрації проживання особи управління державної реєстрації ТМР), або копія паспорта.

У випадку відсутності вільних місць в обраному закладі дошкільної освіти заявнику може бути запропонована можливість бути зарахованим до іншого ЗДО. Для цього заявнику необхідно звернутись у реєстраційний центр управління освіти і науки Тернопільської міської ради за адресою: м. Тернопіль, бульвар Т.Шевченка 1, 3 поверх, кабінет №35 (мати при собі свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків дитини).

У разі відсутності вільних місць в обраному ЗДО та відмови батьків від іншого запропонованого дитячого садочка, заявка залишається в реєстрі до моменту наявності місць.
Діти, які не були забезпечені місцем в ЗДО у поточному році, будуть забезпечені в наступному році відповідно до черговості в Реєстрі з врахуванням дати реєстрації.

Шановні батьки, при перегляді черги, рік народження дитини потрібно вибирати той самий, який було вказано під час заповнення форми онлайн в полі "Рік народження для реєстрації".

 

Чому може змінюватись позиція в черзі?

При формуванні черги в конкретний ДНЗ пріоритетним критерієм виступає Ваш номер в системі реєстрації (номер загальної черги). Номер загальної черги є унікальним та незмінним. Порядкова позиція у черзі до конкретного ДНЗ може змінюватись внаслідок зміни анкетних даних (зокрема номера вибраного ДНЗ та року вступу) іншими зареєстрованими особами.
Приклад: якщо дитина, яка зареєстрована у ДНЗ №5 із номером загальної черги 128, змінює анкетні дані (у зв'язку із зміною місця проживання або з інших причин) і обирає ДНЗ № 16, то усі інші діти, чий номер загальної черги більший ніж 128, зміщуються на одну позицію вниз у черзі до даного ДНЗ.

 

До відома батьків:

Змінювати анкетні дані, зокрема вибраний для вступу ДНЗ, можна лише до 01 січня вказаного Вами року вступу!

До вказаного Вами року вступу можлива перереєстрація дитини в черзі в інший дошкільний заклад без зміни номера реєстрації (наприклад: якщо Ви зареєстрували дитину на 2022 рік, то Ви маєте право перереєструвати дитину в інший навчальний дошкільний заклад до 31.12.2021 року). В іншому випадку Вам буде присвоєно новий номер у загальноміському реєстрі.

Діти, які будуть подані у списках на зарахування в ДНЗ, відмічені червоним кольором.

Якщо запис про Вашу дитину пропав із списку черги, значить він уже перенесений у список для зарахування у ДНЗ.

 

ВАЖЛИВО!

Якщо Ваша дитина перенесена у список для зарахування, просимо з'явитись у садок до 01 жовтня 2021. В іншому випадку місце буде втрачено.

 

ДНЗ:   Рік народження:  Рік вступу:   Прописка:  

№ в системі Реєстраційний код Ім'я, по-батькові Рік народження Рік вступу Прописка

Знайдено записів 0
Замовлення: 0 місць.