УВАГА!!!

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершенняреєстрації та отримання порядкового номера в черзі необхідно протягом 5 робочих днів з дня заповнення електронної форми звернутись у центр надання адміністративних послуг Тернопільської міської радиза адресою: м. Тернопіль, вулиця Острозького, 6.
Заповнення форми онлайн

Прізвище  *
Ім'я  *
По-батькові  *
   *  *  *

Шановні батьки! При заповненні цього поля врахуйте наступне: якщо, наприклад, Ваша дитина народжена 25.11.2012р. або 25.12.2012р., то в полі "Рік народження для реєстрації" Ви вказуєте не 2012 а 2013 (це тільки для 11го та 12го місяців народження). В усіх інших випадках в дане поле потрібно вписувати фактичний рік народження дитини. Тобто, для всіх дітей, народжених у листопаді або грудні, "Рік народження для реєстрації" потрібно вказати на 1 більше, ніж реальний рік народження.

Рік народження для реєстрації:  *
 *  *
 *

 *  * 
 *
 
  

  

  *
 
   *

 *
 

* - обов'язкові поля для заповнення

Натискаючи кнопку "Зареєструватись", Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних дитини для використання в міському електронному реєстрі дітей до поступлення у дошкільні навчальні заклади м.Тернополя

Документація


Режим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний