УВАГА!!!

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершенняреєстрації та отримання порядкового номера в черзі необхідно протягом 5 робочих днів з дня заповнення електронної форми звернутись у центр надання адміністративних послуг Тернопільської міської радиза адресою: м. Тернопіль, вулиця Острозького, 6.Інформація про дитячий навчальний заклад ДНЗ №29  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад № 29 Тернопільської міської ради Тернопільської області
Адреса:  м. Тернопіль, вул. Глиняна, 25 (мікрорайон Центр)
Контактні дані:  тел. 51-80-10, 51-80-11
Електронна адреса:  
Завідувач:  Мотрук Галина Петрівна
Режим роботи:  10 год. 30 хв. 8.00 - 18:30 чергові групи : вранці з 07.50 до 8.00; ввечері з 18.30 до 18.40

Функціонує :  5 вікових груп 

 

Освітній процес в закладі  спрямований на   всебічний загальний розвиток вихованців, відповідно до їхніх потенційних можливостей. Формування базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації, бажання і вміння вчитися. Велика увага  приділяється екологічному вихованню та народознавчій роботі, адже, саме через екологію душі, екологію особистості, екологію культури та орієнтування  дітей на культурно-національні, загальнолюдські цінності у ставленні до природи, себе і оточуючих, можна виховати  здорову, гармонійно розвинену особистість. Педагоги впроваджують інноваційні технології, що впливають на розвиток творчих можливостей дітей, вміння самостійно конструювати власну діяльність, орієнтуватись в інформаційному просторі, використовувати одержані знання на практиці,  формують у вихованців культуру здорового способу життя, як складової  психофізичного розвитку.

Головним напрямком діяльності кожного вихователя були і залишаються охорона, зміцнення здоров`я дітей, забезпечення необхідних умов для їх фізичного та психічного розвитку.

В закладі облаштовані : музична, фізкультурна зали, ігрові та спортивний майданчики.

В ДНЗ працюють гуртки за інтересами:

  • Англійська мова.
  • Умілі рученята.
  • Юні дослідники.
  • Танці.

Педагогічний склад: 10 вихователів,  музичний керівник, інструктор з фізкультури,  вихователь-методист.

Проектна потужність – 85 місць

Документація


Режим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний