УВАГА!!!

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершенняреєстрації та отримання порядкового номера в черзі необхідно протягом 5 робочих днів з дня заповнення електронної форми звернутись у центр надання адміністративних послуг Тернопільської міської радиза адресою: м. Тернопіль, вулиця Острозького, 6.Інформація про дитячий навчальний заклад ДНЗ №33  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад №33 Тернопільської міської ради Тернопільської області
Адреса:  м. Тернопіль, вул. М.Вербицького, 8а (мікрорайон Канада)
Контактні дані:  тел. 26-31-91
Електронна адреса:  te.dnz.33@gmail.com
Завідувач:  Хомич Анастасія Василівна
Режим роботи:  10 год. 30 хв. 8.00 - 18:30 чергові групи : вранці з 07.50 до 8.00; ввечері з 18.30 до 18.40

Функціонує :  13 вікових груп 

 

Освітній процес в закладі  спрямований  на  збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей,  виховання любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій та звичаїв, свідомого ставлення до себе, оточення та  навколишнього природного середовища, формування особистості дитини, розвиток  творчих здібностей, набуття  соціального досвіду тощо.

Освітньо – виховний процес  у закладі  визначається Базовим компонентом дошкільної освіти, діючою програмою розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля».

Поставлені завдання педагоги реалізовують у тісній співпраці з сім’єю, активно залучаючи батьків до участі в освітньо-виховному процесі.

В закладі облаштовані: музична, фізкультурна зали; ігрові  та спортивний  майданчики;  кабінети  психолога,  логопеда, творчої праці.

В ДНЗ працюють гуртки за інтересами : 

  • Гурток  творчої  праці  «Радість творчості»
  • Гурток англійської мови

Педагогічний склад:  26 вихователів,  3 музичні керівники, інструктор з фізкультури, практичний психолог, керівник гуртка, логопед, вихователь-методист.

Проектна потужність – 260 місць

Документація


Режим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний