УВАГА!!!

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершенняреєстрації та отримання порядкового номера в черзі необхідно протягом 5 робочих днів з дня заповнення електронної форми звернутись у центр надання адміністративних послуг Тернопільської міської радиза адресою: м. Тернопіль, вулиця Острозького, 6.Інформація про дитячий навчальний заклад ДНЗ №17  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад №17 Тернопільської міської ради Тернопільської області
Адреса:  м. Тернопіль, вул. Симоненка, 22 (мікрорайон Сонячний)
Контактні дані:  тел.26-70-12; 26-16-00
Електронна адреса:  schoolsadok17@gmail.com
Завідувач:  Ясеновська Наталя Дмитрівна
Режим роботи:  10 год. 30 хв. 8:00-18:30 чергові групи : вранці з 07.50 до 8.00; ввечері з 18.30 до 18.40

Функціонує :  13 вікових груп 

Освітній процес в закладі  спрямований на формування в дітей основ цілісного наукового і водночас гуманістичного світобачення, уявлення про навколишній світ, об’єкти і явища природної дійсності, взаємозв’язку між ними, розвиток чинних морально-духовних цінностей,   потреби  в їх виконанні без примусу.

Ми намагаємося плекати розсудливих патріотів які прагнуть своїми діями служити інтересам своєї Батьківщини, захищати їх, гордитися за матеріальні і духовні надбання свого народу.

Свої завдання дошкільний заклад реалізує у тісній співпраці з сім’єю, активно залучаючи батьків до участі в освітньому процесі.

В закладі облаштовані  музична, фізкультурна зали, зала самостійної художньої діяльності,  ігрові та спортивний майданчики.

В ДНЗ працюють гуртки за інтересами: 

  • Гурток хореографічного мистецтва
  • Гурток англійської мови

Педагогічний склад:  23 вихователі, 3 музичні керівники, інструктор з фізкультури, практичний психолог, 2 керівники гуртка , вихователь-методист.

Проектна потужність – 325 місць

Документація


Режим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний