УВАГА!!!

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершенняреєстрації та отримання порядкового номера в черзі необхідно протягом 5 робочих днів з дня заповнення електронної форми звернутись у центр надання адміністративних послуг Тернопільської міської радиза адресою: м. Тернопіль, вулиця Острозького, 6.Інформація про дитячий навчальний заклад ДНЗ №28  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський навчально-виховний комплекс №28 Тернопільської міської ради Тернопільської області
Адреса:  м. Тернопіль, вул. Бр. Бойчуків, 10 (мікрорайон Сонячний)
Контактні дані:  тел. 26-98-98
Електронна адреса:  tnwk28@gmail.com
Завідувач:  Шевчук Олена Станіславівна
Режим роботи:  10 год. 30 хв. 8.00 - 18:30 чергові групи : вранці з 07.50 до 8.00; ввечері з 18.30 до 18.40

Функціонує : 10 вікових груп (7 груп дітей загального розвитку,1 група для дітей з порушенням мови, 2 групи для дітей ЗПР/порушення мови);4 початкових класи з інклюзивною формою навчання.

 

Освітній процес в закладі  спрямований на забезпечення всебічного розвитку дитини,  особистісного становлення, формування життєвої компетентності,оптимального фізичного та психічного розвитку вихованців, їх емоційного комфорту, оптимізації якісного навчання та виховання дітей з ООП, успішного розв’язання питань наступності між дошкільною ланкою та початковою  школою.

Поставлені завдання педагоги реалізовують у тісній співпраці з сім’єю, активно залучаючи батьків до участі в освітньо-виховному процесі.

В закладі облаштовані: музична, фізкультурна зали, ігрові та спортивний майданчики.

Педагогічний склад:  20 вихователів, 3 музичні керівники, інструктор з фізкультури, практичний психолог, вихователь-методист, 4 вчителі  початкових класів,  4 логопеди, 4 асистенти вчителів, дефектолог, вчитель інформатики,

2 вчителі англійської мови,  2 вихователі ГПД

Проектна потужність – 320 місць

Документація


Режим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний