УВАГА!!!

Заповненння форми онлайн НЕ забезпечує внесення даних Вашої дитини до загальноміської черги на вступ у ДНЗ міста! Для завершенняреєстрації та отримання порядкового номера в черзі необхідно протягом 5 робочих днів з дня заповнення електронної форми звернутись у центр надання адміністративних послуг Тернопільської міської радиза адресою: м. Тернопіль, вулиця Острозького, 6.Інформація про дитячий навчальний заклад ДНЗ №6  [ Повернутись ]

Повна назва ДНЗ:  Тернопільський дошкільний навчальний заклад №6 Тернопільської міської ради Тернопільської області
Адреса:  м. Тернопіль, вул.Т.Протасевича, 8а (мікрорайон Східний)
Контактні дані:  тел.24-32-31; 24-01-59
Електронна адреса:  dnz6iskrunka@gmail.com
Завідувач:  Гаврилюк Ірина Анатоліївна
Режим роботи:  10 год. 30 хв. з 8.00 до 18.30

Освітній процес в закладі  спрямований на  оздоровлення дітей  та їх розвиток через формування життєвої компетентності. Освітній процес в закладі  спрямований на  реалізацію особистісно-орієнтованої моделі виховання, залучення дітей до системи цінностей, культури, традицій українського народу, формування в дошкільників цілісної картини світу за освітніми лініями Базового компонента дошкільної освіти  «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина в природному довкіллі», «Дитина у світі культури», «Гра дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Гра дитини» та виконання завдань Програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

Свої завдання дошкільний навчальний заклад реалізує у тісній співпраці з родинами вихованців, активно залучаючи батьків до участі в освітньому  процесі.

 

В закладі облаштовані музична, фізкультурна зали, ігрові та спортивний майданчики.

 

В ДНЗ працюють гуртки за інтересами вихованців: 

  • Гурток англійської мови;
  • Гурток спортивних танців

Педагогічний склад: 22 вихователі, 2 музичні керівники, інструктор з фізкультури, практичний психолог,  вихователь-методист.

Проектна потужність – 210 місць

Документація


Режим роботи

Понеділок - Четвер з 09.00 до 16.30
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

П'ятниця - неприйомний день (проведення технічних робіт)
Субота, Неділя - вихідний